-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Оголошено тендер
2 592 548.00
UAH
Номер:
3fd880f0bd2e41f9a28fec5d7d01eb1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-003430-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 592 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Примітки:
Відсутні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.08.2026 10:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума666 548.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГорішньоплавнівська
Сума1 926 000.00 UAH