-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Прилади для вимірювання величин (Лот 1 - Прилади для вимірювання величин; Лот 2 – Осцилограф)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-005681-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
100 972.20
UAH без ПДВ
Номер:
68be8ac72710455aba435b78bbda8988
Внутрішній номер закупівлі:
30036985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-005681-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 972.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 13:39 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 13:39 - 18.08.2026 10:00
Аукціон:
з 19.08.2026 12:15
Період кваліфікації:
18.08.2026 10:00 - 24.08.2026 11:17
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴96 997.20 Лот 1 - Прилади для вимірювання величин
- Лот №2 ₴3 975.00 Лот 2 – Осцилограф