-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин (Лот 1 - Прилади для вимірювання величин; Лот 2 – Осцилограф)
Оголошено тендер
121 166.64
UAH
Номер:
0bf925e7b24e4bf8ae6cb43729ec75b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-005998-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
121 166.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прилади для вимірювання величин (Лот 1 - Прилади для вимірювання величин; Лот 2 – Осцилограф)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Дата опублікування:
10.08.2026 12:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума121 166.64 UAH