-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-005439-a
Завершена
1 595 839.50
UAH без ПДВ
Номер:
76593bc1c621443aa9911183a61f3b4c
Внутрішній номер закупівлі:
30036738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-005439-a
Замовник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Козак +380972333039 gv.tender@gmail.com https://gvardschool.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 595 839.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 14:11 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 14:11 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 15:45
Період кваліфікації:
18.08.2026 00:00 - 21.08.2026 11:38
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 595 839.50 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)