• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)

Оголошено тендер

1 595 839.50 UAH
Номер: 101e81c6040243b4a6cfd9a3e2e29a03
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-006831-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
Замовник: Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 1 595 839.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.08.2026 13:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1700 - Виконання заходів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування та фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічне
Сума78 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічне
Сума264 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічне
Сума1 252 739.50 UAH