-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування систем протипожежного захисту
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-004949-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
124 277.78
UAH без ПДВ
Номер:
1671450898d848e291790dd6ceff5a8e
Внутрішній номер закупівлі:
30036249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-004949-a
Замовник:
ВЕРХОВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Шпильова 380445945692 Shpylovatv@supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
124 277.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 12:52 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 12:52 - 18.08.2026 12:00
Аукціон:
19.08.2026 14:48 - 19.08.2026 15:17
Період кваліфікації:
19.08.2026 15:17 - 26.08.2026 14:30
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 277.78 Технічне обслуговування систем протипожежного захисту