-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування систем протипожежного захисту
Оголошено тендер
149 133.33
UAH
Номер:
052ff890de5845cd83e2b0959c9b1b7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-005684-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВЕРХОВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВЕРХОВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
149 133.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування систем протипожежного захисту
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.08.2026 12:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0551010 - Здійснення правосуддя Верховним Судом
Сума149 133.33 UAH