-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
шпаклівка, розчинник, ґрунтовка, фуга для плитки
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-004263-a
Торги не відбулися
23 323.33
UAH без ПДВ
Номер:
d46abd12cdf742918d36dcbdcbb609e9
Внутрішній номер закупівлі:
30035569
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-004263-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голоднюк Яна 380984720244 holodnuk1987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 323.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 12:29 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 12:29 - 18.08.2026 07:00
Аукціон:
з 19.08.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 323.33 шпаклівка, розчинник, ґрунтовка, фуга для плитки