-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
шпаклівка, розчинник, ґрунтовка, фуга для плитки
Оголошено тендер
27 988.00
UAH
Номер:
2255aa2776854e2fa97b6223de8bcb69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-004393-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 988.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
шпаклівка, розчинник, ґрунтовка, фуга для плитки
Примітки:
ДК 021:2015, код 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники.
(44831200-6 Шпаклівка,44831300-7 Замазка, 44832000-1 Розчинники )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.08.2026 11:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума27 988.00 UAH