-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний (газ в балонах х 40л/6,3 м³)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-004226-a
Торги не відбулися
20 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7a79a07eb5ae4cdd9fbd97a6520fdfdb
Внутрішній номер закупівлі:
30035528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-004226-a
Замовник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сулима +380442348177 olga19021980@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 12:12 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 12:12 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 000.00 ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний (газ в балонах х 40л/6,3 м³)