-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний (газ в балонах х 40л/6,3 м³)
Оголошено тендер
24 000.00
UAH
Номер:
d1c60c7e79ea432983e9df46f0fa9e97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-005394-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний (газ в балонах х 40л/6,3 м³)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
10.08.2026 12:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний (газ в балонах х 40л/6,3 м³)
Кількість
30 балон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301110 - Спеціалізована медична допомога
Сума24 000.00 UAH