-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конверти за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-003982-a
Торги не відбулися
5 125.00
UAH без ПДВ
Номер:
98ac4d3fa4fc40e2aa4e8ad7f2bcac70
Внутрішній номер закупівлі:
30035285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-003982-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бортницька Лілія Володимирівна 380442413167 l.bortnytska@ducit.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 12:04 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 12:04 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 13:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 125.00 Конверти за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне