-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конверти за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено тендер
6 150.00
UAH
Номер:
cf2005f73114414e973c714a4dd49049
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-12-005572-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конверти за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
Примітки:
Потреба на 2026 рік (Відділ організаційної роботи та документального забезпечення )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.12.2025 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума6 150.00 UAH