• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»

Торги не відбулися

436 487.84 UAH без ПДВ
Номер: 84586f1bde6a4f6393ac77b0530d3c1c
Внутрішній номер закупівлі: 30034778
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-003472-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міські дороги"
Контактна особа: Роман Гладкий +380487882089 kpmd.trading@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 436 487.84 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 11:42 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 11:42 - 18.08.2026 00:00
Аукціон: з 18.08.2026 15:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴436 487.84 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»