-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Оголошено тендер
523 785.41
UAH
Номер:
93515a1efc9f4b4e84142406c605b7e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-004543-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
523 785.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.08.2026 11:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підшипники (різні)
Кількість
489 штука
Період постачання
(не задано)
Ущільнювальні елементи (сальники) (різні)
Кількість
214 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти територіальної громади та/або кошти від господарської діяльності підприємства
Сума523 785.41 UAH