-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2026 році
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-003365-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
5 813 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7f1a035ca68427b977e79c354e5b1bd
Внутрішній номер закупівлі:
30034674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-003365-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 813 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 11:40 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 11:40 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 11:43
Період кваліфікації:
18.08.2026 00:00 - 24.08.2026 08:48
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴420 900.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Дерценській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів
- Лот №2 ₴494 100.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Нижньо-Коропецькій загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів
- Лот №3 ₴362 340.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській школі загальноосвітня школа І-ІІ Ступенів
- Лот №4 ₴336 720.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Барбівській гімназії
- Лот №5 ₴860 100.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у опорному Доробратівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
- Лот №6 ₴395 280.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Завидівській загальноосвітній школі І-ІІІ Ступенів
- Лот №7 ₴409 920.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Залужанській ліцей
- Лот №8 ₴457 500.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Ключарківській гімназії
- Лот №9 ₴523 380.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Макарівському ліцеї
- Лот №10 ₴172 020.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-5 класів у Павшинській загальноосвітній школі І Ступеню
- Лот №11 ₴208 620.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Пістрялівській гімназії
- Лот №12 ₴208 620.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Горбківській гімназії
- Лот №13 ₴794 220.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Новодавидківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Лот №14 ₴170 160.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Форношській гімназії