-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2026 році
Оголошено тендер
5 813 880.00
UAH
Номер:
42428ac2f6454ef1bb0c0ac447388eec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-001801-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 813 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2026 році
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.08.2026 10:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2026 році
Кількість
14 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума4 472 220.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума1 341 660.00 UAH