-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт вулиці Мікеша в м. Берегове.» Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-002896-a
«Капітальний ремонт вулиці Мікеша в м. Берегове.» Коригування
Торги не відбулися
32 613 327.50
UAH без ПДВ
Номер:
0b8982bf94c441409ebbbf89e01e9a5d
Внутрішній номер закупівлі:
30034183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-002896-a
Замовник:
Управління міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26099415
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, місто Берегове, вулиця Богдана Хмельницького, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кисіль Олександр Анатолійович +380500722161 umgb@beregivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
32 613 327.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 11:23 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 11:23 - 26.08.2026 09:00
Аукціон:
з 27.08.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 613 327.50 «Капітальний ремонт вулиці Мікеша в м. Берегове.» Коригування