• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт вулиці Мікеша в м. Берегове.» Коригування

Оголошено тендер

39 135 993.00 UAH
Номер: 46706296482d4d399813f4b9fbb5e6c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-002827-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради
Замовник: Управління міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради
Очікувана вартість: 39 135 993.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт вулиці Мікеша в м. Берегове.» Коригування
Примітки: Згідно рішення сесії № 4452 від 07.08.2026 року Про внесення змін у додаток до рішення сесії № 4036 від 23.12.2025 "Про затвердження Титульного списку видатків на розвиток Берегівської територіальної громади на 2026 рік" із змінами від 10.04.2026, 13.05.2026, 07.08.2026 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 10.08.2026 10:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт вулиці Мікеша в м. Берегове.» Коригування
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.05.2027

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис«Капітальний ремонт вулиці Мікеша в м. Берегове.» Коригування
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7480 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерегівська
Сума39 135 993.00 UAH