• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сервер

Торги не відбулися

185 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 14d244903bc7422ea9bdd84f08fb4c8b
Внутрішній номер закупівлі: 30033583
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-002280-a   
Замовник: Національний університет водного господарства та природокористування
Контактна особа: Марчук Микола 380362635131 m.muk.marchuk@nuwm.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 185 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 11:10 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 11:10 - 18.08.2026 00:00
Аукціон: з 18.08.2026 12:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴185 000.00 Сервер