-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сервер
Оголошено тендер
222 000.00
UAH
Номер:
85f4fe2c950f4976b330e41b3313bce3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-002847-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
222 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сервер
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.08.2026 10:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума222 000.00 UAH