-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (талони), Дизельне паливо (талони)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-000570-a
Завершена
212 450.00
UAH без ПДВ
Номер:
b1638c5cf0b04984b7c7d6687c6e1f23
Внутрішній номер закупівлі:
30031868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-000570-a
Замовник:
Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04353008
-
Адреса:
70441, Україна, Запорізька область, село Біленьке, вулиця Центральна, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоночкіна Дар'я Андріївна +380954171693 dariaantonochkina22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 450.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 09:25 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 09:25 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 15:43
Період кваліфікації:
18.08.2026 00:00 - 19.08.2026 15:02
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 450.00 Бензин А-95 (талони), Дизельне паливо (талони)