-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (талони), Дизельне паливо (талони)
Оголошено тендер
212 450.00
UAH
Номер:
c46acf54687e418d9b0e1fd4ca2ada7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-000479-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04353008
-
Адреса:
70441, Україна, Запорізька область, село Біленьке, вулиця Центральна, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04353008
-
Адреса:
70441, Україна, Запорізька область, село Біленьке, вулиця Центральна, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
212 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (талони), Дизельне паливо (талони)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.08.2026 08:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 (талони), Дизельне паливо (талони)
Кількість
2550 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБіленьківська
Сума212 450.00 UAH