• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін)

Торги не відбулися

412 131.00 UAH без ПДВ
Номер: f89a0714bd9a4e9089fb126c0a8fde5f
Внутрішній номер закупівлі: 30029344
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-011158-a   
Замовник: середня загальноосвітня школа №98 м.Львова
Контактна особа: Горбяк Віталій 380974525186 vitaligorbiak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 412 131.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 17:27 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 17:27 - 15.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 11:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴412 131.00 Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін)