-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін)
Оголошено тендер
494 557.20
UAH
Номер:
240b3a10e606421898b33f0b7e27a71e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-013147-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
середня загальноосвітня школа №98 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
22335936
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, вул.Трильовського, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
середня загальноосвітня школа №98 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
22335936
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, вул.Трильовського, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
494 557.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.08.2026 17:19
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення належних, безпечних та санітарно-гігієнічних умов перебування учнів і працівників закладу освіти виникла необхідність у проведенні поточного ремонту підлогового покриття шляхом заміни та влаштування нового гомогенного лінолеуму. Роботи передбачають улаштування стяжок самовирівнювальних з суміші цементної для недеформівниїх основ товщиною 5 мм, м2 97; додавати або виключати на кожний 1 мм товщини стяжок самовирівнювальних з суміші цементної для недеформівниїх основ (Н=15мм), м2 97; універсальний засіб для вирівнювання та ремонту, кг 7,3235; ґрунтовка для вбираючих бетонних і цементно-піщаних основ, кг 19,109; легковирівнювальна суміш, кг 2619; улаштування покриттів з лінолеуму ПВХ на клеї зі зварюванням полотнища у стиках, м2 97; улаштування плінтусів полівінілхлоридних на шурупах, м 57.
-
Дата публікації:
07.08.2026 17:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСихівський
Сума494 557.20 UAH