-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-011144-a
Торги відмінено
2 386 960.80
UAH без ПДВ
Номер:
2528781d20f044aca0c021b95d76c3e4
Внутрішній номер закупівлі:
30029340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-011144-a
Замовник:
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24352198
-
Адреса:
20332, Україна, Черкаська область, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Ромасевич +380637600606 zakypudsh@meta.ua http://dmschool.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 386 960.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 17:23 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 17:23 - 22.08.2026 17:04
Аукціон:
з 24.08.2026 11:54
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b2cfa1e7d29e4478b5e48e4e6ce4857a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, затверджених постановою КМУ № 1178, відкриті торги підлягають скасуванню у зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
14.08.2026 12:46 - 25.08.2026 00:00
Дата опублікування:
14.08.2026 12:46
Дата виконання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 386 960.80 «Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»