• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»

Оголошено тендер

2 386 960.80 UAH
Номер: 3a84a3602f9f4f949826618ecd25a3e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-013010-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 386 960.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 07.08.2026 17:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДмитрушки
Сума2 386 960.80 UAH