-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-010621-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
327 739.33
UAH без ПДВ
Номер:
fbc38b57f53548169e6d9eb17e3d2c6f
Внутрішній номер закупівлі:
30028809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-010621-a
Замовник:
Луцький національний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477296
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Львівська, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бородай Олена Юріївна 380951307874 dz@lntu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
327 739.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 16:25 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 16:25 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 15:37 - 17.08.2026 16:06
Період кваліфікації:
17.08.2026 16:06 - 21.08.2026 13:42
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴327 739.33 Комп'ютерне обладнання