• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп'ютерне обладнання

Оголошено тендер

393 287.20 UAH
Номер: b2b9d19395e24c5fb11d710b37a171e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-012194-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Луцький національний технічний університет
Замовник: Луцький національний технічний університет
Очікувана вартість: 393 287.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп'ютерне обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.08.2026 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Монітор
Код ДК 021:2015: 30231000-7 Екрани комп’ютерних моніторів та консолі
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Жорсткий диск
Код ДК 021:2015: 30233100-2 Комп’ютерні запам’ятовувальні пристрої
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума393 287.20 UAH