-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-010399-a
Торги не відбулися
1 054 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
4ce6fe0f2f95437ca21d76ad4c292123
Внутрішній номер закупівлі:
30028596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-010399-a
Замовник:
СПАСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СПАСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561962
-
Адреса:
77624, Україна, Івано-Франківська область, с. Спас, СІЧОВИХ СТРУЛЬЦІВ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матрофайло Надія Іванівна 380982522580 SENIVV5555@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 054 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 16:05 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 16:05 - 15.08.2026 16:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 054 400.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів