-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів
Оголошено тендер
1 054 400.00
UAH
Номер:
a6530733f6af478cbe9c1eb58eaa6909
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-010207-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СПАСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СПАСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561962
-
Адреса:
77624, Україна, Івано-Франківська область, с. Спас, СІЧОВИХ СТРУЛЬЦІВ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПАСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СПАСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561962
-
Адреса:
77624, Україна, Івано-Франківська область, с. Спас, СІЧОВИХ СТРУЛЬЦІВ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 054 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
07.08.2026 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума316 320.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума738 080.00 UAH