-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Постачання електричної енергії споживачу (з розподілом і передачею)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009850-a
Завершена
8 735 228.07
UAH без ПДВ
Номер:
7236c400846a4903b72ae8b9b56f5630
Внутрішній номер закупівлі:
30028025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009850-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Нагірна, 24/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сивоненко Олена Миколаївна +380444816347 Lider2105@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 735 228.07 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:39 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:39 - 16.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:20
Період кваліфікації:
16.08.2026 00:00 - 18.08.2026 09:33
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 735 228.07 Постачання електричної енергії споживачу (з розподілом і передачею)