-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання електричної енергії споживачу (з розподілом і передачею)
Оголошено тендер
10 482 273.68
UAH
Номер:
2bf8c603110c4baea924e3739e2eb1d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-011203-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Нагірна, 24/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Нагірна, 24/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 482 273.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання електричної енергії споживачу (з розподілом і передачею)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
07.08.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума10 482 273.68 UAH