-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Поточний ремонт приміщень загального користування приміщень стаціонару КНП "Ірпінська центральна міська лікарня", за адресою: вул. Польова, 19 в м. Буча за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009182-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 17 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 17 днів назад
1 000 266.67
UAH без ПДВ
Номер:
9b790fb89a0c4c119611be784de94d66
Внутрішній номер закупівлі:
30027376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009182-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26191575
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дяченко Олена Миколаївна 380459761331 diachenkoelena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 266.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:09 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:09 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 12:18
Період кваліфікації:
15.08.2026 00:00 - 17.08.2026 13:48
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ab2dff4859e54c4f99607754ab203ed9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: учасник, який визнаний переможцем процедури 17.08.2026 року Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕМБУД ПЛЮС" в телефонному режимі відмовився від підписання договору.
Відповідно, Замовником не було укладено договір про закупівлю з учасником Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕМБУД ПЛЮС", який визнаний переможцем процедури закупівлі 17.08.2026 року в строк визначений пунктом 48 Особливостей.
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
02.09.2026 10:58 - 13.09.2026 00:00
Дата опублікування:
02.09.2026 10:58
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴1 000 266.67 Поточний ремонт приміщень загального користування приміщень стаціонару КНП "Ірпінська центральна міська лікарня", за адресою: вул. Польова, 19 в м. Буча