-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень загального користування приміщень стаціонару КНП "Ірпінська центральна міська лікарня", за адресою: вул. Польова, 19 в м. Буча за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
1 200 320.00
UAH
Номер:
c6662044a284483491f41f31f95b5a01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-009135-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26191575
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26191575
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 200 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень загального користування приміщень стаціонару КНП "Ірпінська центральна міська лікарня", за адресою: вул. Польова, 19 в м. Буча за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.08.2026 14:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяІрпінь
Сума1 200 320.00 UAH