-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перетворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008957-a
Торги не відбулися
100 277.78
UAH без ПДВ
Номер:
1114f7a41ccd4b428ac9def4fc42b17a
Внутрішній номер закупівлі:
30027139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-008957-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26252302
-
Адреса:
01009, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лютик Тетяна Василівна 380442554794 LIUTIK@RADA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 277.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:00 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:00 - 15.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 277.78 Перетворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)