-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перетворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
120 333.34
UAH
Номер:
4b6f70df4096485093e3783e017ed8a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-009718-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26252302
-
Адреса:
01009, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26252302
-
Адреса:
01009, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 333.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перетворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.08.2026 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2026:0111020 - Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України
Сума120 333.34 UAH