-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт санвузлів у І корпусі комунального закладу "Палац культури міста Луцька" на вул. Богдана Хмельницького, 1 в м. Луцьку Волинської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008830-a
Торги не відбулися
2 283 095.00
UAH без ПДВ
Номер:
3d4a8cde66d84dedaa3014dd1cc0cf55
Внутрішній номер закупівлі:
30027020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-008830-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517736
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Волинська обл. м.Луцьк вул. Богдана Хмельницького,19/206
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільчук Олена 380332724594 ukb@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 283 095.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:56 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:56 - 22.08.2026 10:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 283 095.00 Капітальний ремонт санвузлів у І корпусі комунального закладу "Палац культури міста Луцька" на вул. Богдана Хмельницького, 1 в м. Луцьку Волинської області (коригування)