-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт санвузлів у І корпусі комунального закладу "Палац культури міста Луцька" на вул. Богдана Хмельницького, 1 в м. Луцьку Волинської області (коригування)
Оголошено тендер
2 739 714.00
UAH
Номер:
86c474eb6cb04288a8759d3e0862d23c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-009864-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517736
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Волинська обл. м.Луцьк вул. Богдана Хмельницького,19/206
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління капітального будівництва Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517736
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Волинська обл. м.Луцьк вул. Богдана Хмельницького,19/206
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 739 714.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт санвузлів у І корпусі комунального закладу "Палац культури міста Луцька" на вул. Богдана Хмельницького, 1 в м. Луцьку Волинської області (коригування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
07.08.2026 14:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт санвузлів у І корпусі комунального закладу "Палац культури міста Луцька" на вул. Богдана Хмельницького, 1 в м. Луцьку Волинської області (коригування)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.03.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума2 739 714.00 UAH