-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аптечка медична автомобільна (сертифікована) (код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008813-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації.
Торги не відбулися
152 646.67
UAH без ПДВ
Номер:
5f525cf2b71448b5bc397c4a48d21dc6
Внутрішній номер закупівлі:
30026998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-008813-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Янголь +380506464102 nataliya1704@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
152 646.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:56 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:56 - 15.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴152 646.67 Аптечка медична автомобільна (сертифікована) (код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)