-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аптечка медична автомобільна (сертифікована) (код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
183 176.00
UAH
Номер:
b6e1c09dad8043c3860a9b0f4c774a04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-009434-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
183 176.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аптечка медична автомобільна (сертифікована) (код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Примітки:
Відповідно до пункту 14 Особливостей замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для їх безпеки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.08.2026 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду Державного бюджету України на 2026 рік
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума183 176.00 UAH