-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 — Лікарські засоби різні (Реагенти для гематологічного аналізатору)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008023-a
Завершена
329 663.55
UAH без ПДВ
Номер:
6f2cc967488c431f88b409f62a2e07e1
Внутрішній номер закупівлі:
30026220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-008023-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43291042
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Ворожбит +380996683500 juristodkl@gmail.com http://odkl.chv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
329 663.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:29 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:29 - 15.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:31
Період кваліфікації:
15.08.2026 10:00 - 21.08.2026 11:49
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴329 663.55 ДК 021:2015: 33690000-3 — Лікарські засоби різні (Реагенти для гематологічного аналізатору)