• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33690000-3 — Лікарські засоби різні (Реагенти для гематологічного аналізатору)

Оголошено тендер

352 740.00 UAH
Номер: ec463eb2be954048a42cc8c2c77329e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-006775-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Очікувана вартість: 352 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33690000-3 — Лікарські засоби різні (Реагенти для гематологічного аналізатору)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.08.2026 12:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКОШТИ НСЗУ
Сума352 740.00 UAH