• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне, брикет вугільний

Місце поставки – 47004, Україна, Тернопільська обл., місто Кременець, ВУЛИЦЯ ДУБЕНСЬКА, будинок 2. Кількість: 2 найменування, згідно Технічної специфікації

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 4 дні назад

1 202 916.67 UAH без ПДВ
Номер: dcc8cd696c0041838d17136944893ae3
Внутрішній номер закупівлі: 30026076
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-007886-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЕЦЬКА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Андрій Янусь +380673642585 kremenets.lic@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 202 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 14:24 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 14:24 - 19.08.2026 18:00
Аукціон: з 20.08.2026 15:32
Період кваліфікації: 19.08.2026 18:00 - 27.08.2026 18:19
Період завантаження договору: 02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 202 916.67 Вугілля кам’яне, брикет вугільний