-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне, брикет вугільний
Оголошено тендер
1 443 500.00
UAH
Номер:
ef4595c513a44d51b3477b3a7711f037
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-008480-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЕЦЬКА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43188153
-
Адреса:
47004, Україна, Тернопільська область, місто Кременець, вулиця ГОРБАЧА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЕЦЬКА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43188153
-
Адреса:
47004, Україна, Тернопільська область, місто Кременець, вулиця ГОРБАЧА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 443 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне, брикет вугільний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
07.08.2026 13:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти місцевого бюджету та кошти від відшкодування орендарями
Сума1 443 500.00 UAH