• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Тотальні ендопротези кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя метал-поліетилен

Завершена

1 068 260.00 UAH без ПДВ
Номер: f96126069adc4af78473a84a2a351cd8
Внутрішній номер закупівлі: 30025769
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-007589-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Контактна особа: Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 068 260.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 09:17 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 09:17 - 18.08.2026 01:00
Аукціон: з 19.08.2026 11:37
Період кваліфікації: 18.08.2026 01:00 - 20.08.2026 14:06
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 068 260.00 Тотальні ендопротези кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя метал-поліетилен