• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тотальні ендопротези кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя метал-поліетилен

Оголошено тендер

1 143 038.20 UAH
Номер: 0ef45cd56fee4e3b9647bc90a4b2525d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-008766-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 1 143 038.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тотальні ендопротези кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя метал-поліетилен
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 07.08.2026 14:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тотальні ендопротези кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя метал-поліетилен
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 10 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНадання платної послуги з тотального ендопротезування кульшового суглобу ендопротезом з покращеними технічними характеристиками
Сума1 143 038.20 UAH