-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 3 лоти для військових потреб)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-006910-a
Торги не відбулися
1 063 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
2ab20fb765e64d6396fcf08369c6358d
Внутрішній номер закупівлі:
30025127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-006910-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76608, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342552111 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 063 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:03 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:03 - 15.08.2026 14:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:04
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴391 500.00 ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 1 лот для військових потреб)
- Лот №2 ₴367 500.00 ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 2 лот для військових потреб)
- Лот №3 ₴304 166.67 ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 3 лот для військових потреб)