• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 3 лоти для військових потреб)

Оголошено тендер

1 275 800.00 UAH
Номер: a1aa9ce31d55456e88f79956741d7da7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-006698-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 1 275 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 3 лоти для військових потреб)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.08.2026 12:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума1 275 800.00 UAH