• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Лічильники газу в асортименті

Завершена

202 750.00 UAH без ПДВ
Номер: bf0b9118b81a46b3912f427e16e57fc4
Внутрішній номер закупівлі: 30025104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-006897-a   
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Контактна особа: Людмила Юрчишин +380322293049 lyudok1412@gmail.com https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 202 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 13:45 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 13:45 - 15.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 12:12
Період кваліфікації: 15.08.2026 00:00 - 18.08.2026 15:13
Період завантаження договору: 24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴202 750.00 Лічильники газу в асортименті